PL
EN

Wyniki zawodów 2020

 1 2 3 > »

[ 28-12-2020, 07:24 ]

 

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży 2020 – 

klasyfikacja województw wg. punktacji Ministerstwa Sportu




Miejsce

Województwo

MMP

MPJ

OOM

MMM

Suma pkt.


1

Śląskie

166

87

84,75

66,16

403,91


2

Mazowieckie

196

79

61,75

42,64

379,39


3

Łódzkie

138

17

16,00

40,99

211,99


4

Dolnośląskie

34

49

26,75

52,84

162,59


5

Małopolskie

0

49

31,16

50,02

130,18


6

Podkarpackie

62

7

35,00

23,00

127,00


7

Kujawsko-pomorskie

52

14

4,00

44,00

114,00


8

Wielkopolskie

49

36

6,00

15,34

106,34


9

Świętokrzyskie

55

15

9,66

24,50

104,16


10

Opolskie

52

13

12,00

8,16

85,16


11

Pomorskie

34

4

13,75

13,00

64,75


12

Lubelskie

18

32


13,00

63,00


13

Zachodniopomorskie



15,58

20,00

35,58


14

Lubuskie




5,67

5,67


15

Podlaskie



4,00


4,00


[ 28-12-2020, 07:21 ]

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży 2020 - klasyfikacja klubów wg. punktacji Ministerstwa Sportu













Miejsce

Nazwa klubu

MMP

MPJ

OOM

MMM

SUMA


1

LKS Łucznik Żywiec

142

53

58,6

43,83

297,41


2

SŁ Marymont Warszawa 

127

68

22,5

2

219,50


3

KS Społem Łódź

138

6

11,5

12

167,50


4

KS Stella Kielce

55

15

9,66

24,5

104,16


5

ULKS Zryw Dobrcz

52

14

3

31

100,00


6

LKS Mazowsze Teresin

55

7

28,3

2

92,25


7

UKS Talent Wrocław

34

10

15,5

24,34

83,84


8

OŚ AZS Surma Poznań 

33

36

6

8,34

83,34


9

KS Obuwnik Prudnik

52

13

8,91

7,16

81,07


10

MLKS Czarna Strzała Bytom

24

34

7,17

6

71,17


11

UKS Tramp Jarosław

29

7

21,8

9,5

67,25


12

KS Agros Zamość

18

32


13

63,00


13

GLKS Unia Pielgrzymka


39


7,5

46,50


14

MRKS Gdańsk

22

2

4,75

9

37,75


15

KSŁ Mewa Kołobrzeg 



15,6

20

35,58


16

CWKS Resovia Rzeszów

33




33,00


17

KS Płaszowianka Kraków


19

8,5

5,01

32,51


18

KS Drukarz Warszawa 

14

4

1,75

10

29,75


19

UKS Grot Ruda Śląska



19

10,66

29,66


20

SNIS Błękit Gruszowiec


17

10,5


27,50


21

KS Leśnik Poznań

16



6

22,00


22

MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

1

7

13

21,00


23

SŁ Achilles Dobczyce


12

1,5

5

18,50


24

UKS Piątka Zgierz



3,5

14,66

18,16


25

KS Boruta Zgierz


11

1

5

17,00


26

ULKS Sokole Oko Zawadka



1,5

14

15,50


27

LZS LKS Raszówka



6,25

8

14,25


28

BKS Bydgoszcz


14



14,00


29

WKS Orkan Żoliborz




13,64

13,64


30

LKS Jar Kielnarowa



5,5

6,51

12,01


31

KŁ Łuczniczka Bydgoszcz




11

11,00


32

ULKS Tarcza Kolbudy


2

8


10,00


33

ULKS Grot Zabierzów




9

9,00


34

STS Lechita Bedlno




8,33

8,33


35

KS Hubertus Zalesie Górne



7,5


7,50


36

LKS Orlęta Gorzów Wlkp




5,67

5,67


37

KS ROKIS Radzymin




5

5,00


38

PTG Sokół Radom



1,75

3

4,75


39

UKS Sajdak Głogów MŁP.



1,5

3

4,50


40

KS Chrobry Głuchołazy



3,09

1

4,09


41

UKS Świstrzały Białstok



4


4,00


42

ŁKS Radom




4

4,00


43

UKS Morświn Gdynia




4

4,00


44

UKS Ósemka Kraków



0,66

3

3,66


45

ŁUKS Jedlicze



3,25


3,25


46

UKS Victoria Ściniawka Śr.



3


3,00


47

KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki



3

3,00


48

LKS Tempo Stolarzowice




3

3,00


49

ŁKS SAGIT Humniska




3

3,00


50

SKS Piast 25 Rzeszów



1,5

1

2,50


51

UKS 95 Wrocław



2


2,00


52

OSŁ Strzelec Legnica




2

2,00


53

KS Piast Nowa Ruda




2

2,00


54

UKS Sokół Brzoza




2

2,00


55

RSSR Legenda




1,99

1,99


56

LKS Makovia Makowisko



1,5


1,50


57

ŁTS Zamek Suski Sucha B.



1,5


1,50


58

LKS Łucznik Żołędowo



1


1,00


59

UKS Jedynka Kórnik




1

1,00


60

UKS LUKS Wrocław




1

1,00


61

KS Silesia Miechowice




1

1,00


62

LUKS Czerniawka




1

1,00


[ 21-12-2020, 20:34 ]

SYLWIA ZYZAŃSKA I OSKAR KASPROWSKI PONOWNIE ZWYCIĘŻAJĄ W HALOWWYM PUCHARZE POLSKI

  

W dniach 19-20.12.2020 w Tresnej odbyły się zawody II Rundy Halowego Pucharu Polski. Podczas zawodów swoją bardzo dobrą dyspozycję potwierdzili Sylwia Zyzańska i Oskar Kasprowski wygrywając kolejne zawody cyklu.

 

W finale Oskar Kasprowski wygrał z Jakubem Bąkiem 6 - 5pkt. – obaj LKS Łucznik Żywiec.

Sylwia Zyzańska pokonała koleżankę klubową Natalię Leśniak 6 – 4 pkt.

886

Pierwsza ósemka wśród kobiet

  1. 1. Sylwia Zyzańska - LKS Łucznik Żywiec
  2. 2. Natalia Leśniak – LKS Łucznik Żywiec
  3. 3. Myszor Wioleta – LKS Łucznik Żywiec
  4. 4. Śmiałkowska Magdalena – KS Społem Łódź
  5. 5. Wider Aleksandra – LKS Łucznik Żywiec
  6. 6. Tobolewska Anna – ULKS Zryw Dobrcz
  7. 7. Rząsa Joanna – LKS Łucznik Żywiec
  8. 8. Hankus Oliwia – LKS Łucznik Żywiec

887

Pierwsza ósemka wśród mężczyzn

  1. 1. Oskar Kasprowski – LKS Łucznik Żywiec
  2. 2. Bąk Jakub – LKS Łucznik Żywiec
  3. 3. Kupczak Konrad – LKS Łucznik Żywiec
  4. 4. Słowik Konrad – LKS Łucznik Żywiec
  5. 5. Napłoszek Sławomir – SŁ Marymont Warszawa
  6. 6. Szafran Marek – KS Społem Łódź
  7. 7. Basiuras Michał – KS Społem Łódź
  8. 8. Smoliński Arkadiusz – ULKS Zryw Dobrcz

 

Żywieccy łucznicy zdominowali II Rundę Halowego Pucharu Polski pokonując w kategorii mężczyzn wszystkich faworytów i zajmując wszystkie miejsca od 1 do 4.

[ 21-12-2020, 10:01 ]

ZWYCIĘZCY HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

Nowa Ruda 28.11.2020


Kategoria Młodziczek

  1. 1 miejsce Sikoń Milena - UKS Talent Wrocław

  2. 2 miejsce Knopek Amelia - LKS Łucznik Żywiec

  3. 3 miejsce Smutek Maja - LKS Łucznik Żywiec

892

Kategoria Młodzików

  1. 1 miejsce Lisiecki Jan - LKS Mazowsze ~Teresin

  2. 2 miejsce Dziurda Bartosz - MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

  3. 3 miejsce Charków Kajetan - KS Obuwnik Prudnik

891

Miksty

1 miejsce UKS Talent Wrocław - Sikoń Milena, Komórek Wiktor

2 miejsce LKS Łucznik Żywiec - Knopek Amelia, Stasica Kacper

3 miejsce LKS Łucznik Żywiec - Smutek Maja, Batius Bohdan

888

Zespoły Młodziczek

1 miejsce LKS Łucznik Żywiec - Knopek Amelia, Smutek Maja, Kliś Karolina, Pytko Alicja

2 miejsce LKS Łucznik Żywiec - Łętowska Edyta, Strzałka Otylia, Strzałka Roksana, Kleszcz Zuzanna

3 miejsce UKS Talent Wrocław - Sikoń Milena, Dzielniak Wiktoria, Krzemień Milena, Dzierka Daria

889

Zespoły Młodzików

1 miejsce MLKS Doąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dziurda Bartosz, Marszalik Nikodem, Mikos Piotr

2 miejsce UKS Grot Ruda Śląska - Czarnik Szymon, Sporek Filip, Sypion Stanisław, Kamiński Daniel

3 miejsce LKS Łucznik Żywiec - Stasica Kacper, Batius Bohdan, Jeziorski Mateusz, Harat Mateusz


890


[ 12-12-2020, 09:29 ]

SYLWIA ZYZAŃSKA I OSKAR KASPROWSKI ZWYCIĘZCAMI I HALOWEGO PUCHARU POLSKI


Kobiety i mężczyźni kadry narodowej i grupy szkolenia olimpijskiego „Tokio 2021” rozpoczęli nowy sezon sportowy w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Krajowa czołówka wystartowała w zawodach w hali sportowej w Wilkowicach, która gościła wcześniej juniorów młodszych w Halowych Mistrzostwach Polski. Sylwia Zyzańska ustanowiła wcześniej w strzelaniach kwalifikacji 2x18m rekord Polski młodzieżowców wynikiem 582pkt. a następnie w pojedynkach eliminacyjnych wygrała 3 pojedynki by w finale spotkać się z Anną Tobolewską Zryw Dobrcz wygrywając w setach 6 do 4pkt., 3 miejsce zajęła Natalia Leśniak, 4-te Aleksandra Wider - obie z Łucznika Żywiec

884

Na zdjęciu od lewej: Sylwia Zyzańska, Anna Tobolewska, Natalia Leśniak, Aleksandra Wider, Kamila Napłoszek, Joanna Rząsa, Wioleta Myszor, Natalia Michalska.


Wśród mężczyzn Oskar Kasprowski - Łucznik Żywiec wygrał z Markiem Szafranem Społem Łódź po zaciętym pojedynku finałowym dopiero w barażu przy stanie 5 do 5pkt.. Obaj zawodnicy strzelili „10” ale strzała Oskara była bliżej środka tarczy o 3mm. Oskar to aktualny Halowy Mistrz Polski Juniorów, który tytuł zdobył w listopadzie w Zgierzu. 3 miejsce zajął Jakub Bąk po wygranym pojedynku ze Sławomirem Napłoszkiem Marymont Warszawa. Wynik pojedynku 6 do 2pkt. dla 15-letniego jeszcze juniora młodszego z Żywca.


885

Na zdjęciu od lewej: Oskar Kasprowski, Marek Szafran, Jakub Bąk, Sławomir Napłoszek, Jakub Banaszak, Paweł Czyż, Ostap Dowgan, Konrad Kupczak

[ 10-12-2020, 06:52 ]

ZŁOCI MEDALIŚCI HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW

Zgierz 2020


880Sylwia Zyzańska -  Halowa Mistrzyni Polski Młodzieżowców 2020 -   LKS Łucznik Żywiec

881Marek Szafran -  Halowy Mistrz Polski
 Młodzieżowców 2020 KS Społem Łódź

882Natalia Michalska- Halowa Mistrzyni Polski Juniorek 2020 - MLKS Czarna Strzała Bytom

883Oskar Kasprowski- Halowy Mistrz Polski 
Juniorów 2020- LKS Łucznik Żywiec

[ 21-11-2020, 06:09 ]

MEDALIŚCI HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

WILKOWICE 2020


865Aleksandra Wider- złoty medal - LKS Łucznik Żywiec

873Jakub Bąk- złoty medal - LKS Łucznik Żywiec

867Ewelina Lisiecka- srebrny medal - LKS Mazowsze Teresin

871Jakub Kultys- srebrny medal - KS Hubertus Zalesie Górne

869Kinga Tomaszewicz- brązowy medal - LKS Łucznik Żywiec

872Jakub Słuszniak- brązowy medal - KS Płaszowianka Kraków

868Maja Rakowska- brązowy medal - LKS Łucznik Żywiec

874Seweryn Janus- brązowy medal - AZS OŚ Surma Poznań

[ 11-11-2020, 16:50 ]

RANKING WYNIKOWY ZAWODNIKÓW W SEZONIE 2020

NAJLEPSI ZAWODNICY I ZAWODNICZKI W KONKURENCJI 2X70 m


839Sylwia Zyzańska I miejsce - LKS Łucznik Żywiec

856Sławomir Napłoszek I miejsce - SŁ Marymont Warszawa

854Natalia Leśniak II miejsce - LKS Łucznik Żywiec

863Marek Szafran II miejsce - KS Społem Łódź

857Magdalena Śmiałkowska III miejsce - KS Społem Łódź

859Michał Basiuras III miejsce - KS Społem Łódź


[ 9-11-2020, 09:42 ]

ZWYCIĘZCY PUCHARU POLSKI 2020.

 

Pomimo utrudnień spowodowanych pandemią odbyły się po IV rundy dla kategorii wiekowej senior – junior oraz dla juniorów młodszych.

 

Zwycięzcy w kategorii – open


839Sylwia Zyzańska I miejsce Puchar Polski - kobiety open

840Michał Basiuras I miejsce Puchar Polski - mężczyźni open

837Wioleta Myszor II miejsce Puchar Polski - kobiety open

841Ireneusz Kapusta II miejsce Puchar Polski - mężczyźni open

838Natalia Leśniak III miejsce Puchar Polski - kobiety open

842Jakub Banaszak III miejsce Puchar Polski - mężczyźni open


Pierwsza "10-tka" Pucharu Polski OPEN




Zwycięzcy w kategorii – juniorów


848Martyna Stach I miejsce Puchar Polski - juniorek

844Konrad Kupczak I miejsce Puchar Polski - juniorów

843Klaudia Płaza II miejsce Puchar Polski - juniorek

846Marek Trzópek II miejsce Puchar Polski - juniorów

845Łucja Wesołowska III miejsce Puchar Polski - juniorek

847Michał Rytlewski III miejsce Puchar Polski - juniorów
849

Zwycięzcy w kategorii – juniorów młodszych


850Klaudia Płaza I miejsce LKS Łucznik Żywiec

844Konrad Kupczak I miejsce Łucznik Żywiec

845Łucja Wesołowska II miejsce UKS Talent Wrocław

851Jakub Bąk II miejsce LKS Łucznik Żywiec

853Aleksandra Wider III miejsce LKS Łucznik Żywiec

846Marek Trzópek III miejsce SNIS Błękit Gruszowiec

[ 3-10-2020, 17:14 ]

Magdalena Śmiałkowska (łuk klasyczny) i Łukasz Przybylski (łuk bloczkowy) w finale Antalya 2020 Challange.

825

 

Znakomicie podczas pierwszych w tym roku zawodów międzynarodowych w łucznictwie spisują się Magdalena Śmiałkowska i Łukasz Przybylski. Oboje wyśmienicie strzelając pojedynki eliminacyjne awansowali do finału. Magda w pół finale pokonała znaną Włoszkę Lucille Boari, a Łukasz nareszcie pokonał odwiecznego rywala Rosjanina Antona Bulaeva.

W finale Magdalena Śmiałkowska spotka się Ceberian Sandrą z Hiszpanii a Łukasz Przybylski z zawodnikiem gospodarzy pierwszym po kwalifikacjach Cagiran Evrenem. 

Pojedynki będzie można oglądać na żywo na

https://www.youtube.com/watch?v=9K5Fqtrt3Ag


 1 2 3 > »