PL
EN

Strona główna

 1 2 3 > »

 [ 10-12-2019, 22:07 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


740


Z przykrością i żalem zawiadamiamy, że dnia 9.12.2019r. zmarł wieloletni, aktywny zawodnik klubu sportowego ULKS Zryw Dobrcz. 
Wspaniały przyjaciel i miłośnik łucznictwa PIOTR PALUSZEWSKI.
Pogrzeb odbędzie się dnia 13.12.2019 o godz.14.30 
w Koronowie, ul. Farna.
 [ 4-12-2019, 08:06 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania KN ON - Zakopane 5-13.12.2019

1. Dorota Bartuzi 2. Ciszek Łukasz 3. Adam Dudka 4. Piotr Sawicki 5. Chmielewski Marcin 6. Piotrowski Wojciech Trenerzy:   Ryszard Pacura Olejnik Ryszard ...   [ więcej ]
 [ 3-12-2019, 18:12 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej Szczyrk 7-12.12.2019.

Leśniak Natalia Zyzańska Sylwia Myszor Wioleta Tobolewska Anna Napłoszek Kamila  Szafran Marek Gołąbczak Patryk Ogrodowczyk Mateusz Góral Małgorzata Rząsa Joanna Rezerwa: Śmiałkowska Magdalena Basiuras Michał Banaszak Jakub Czyż Paweł ...   [ więcej ]
 [ 29-11-2019, 14:36 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY II Runda Halowego Pucharu Polski w Łucznictwie-Prudnik 14-15.12.2019

 [ 28-11-2019, 10:17 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Zawodnicy powołani na Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe w Kielcach

kład reprezentacji juniorów na Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe w Kielcach w dniach 13-15.12.2019r.  Juniorzy:1. Neścior Andrzej – Agros 2. Kulik Dawid – Stella  3. Kępa Karol – MGOKiSRezerwaKozłowski Antoni – Talent  Juniorki:1. Ferens Anna – Agros 2. Bączek Zuzanna – Marymont 3. Kaczmarek Natalia – Płaszowianka Rezerwa Pintak Paulina – Obuwnik  Juniorzy młodsi:1. Rytlewski Michał – MRKS  2. Sputo Jerzy – Marymont 3. Trzópek Marek – Błękit Rezerwa Kup...   [ więcej ]
 [ 15-11-2019, 15:59 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania 16-24.11.2019 COS Cetniewo

1. Milena Olszewska 2. Ciszek Łukasz 3. Ireneusz Kapusta 4. Piotr Sawicki 5. Chmielewski Marcin 6. Piotrowski Wojciech Trenerzy:   Ryszard Pacura Olejnik Ryszard ...   [ więcej ]
 [ 15-11-2019, 12:35 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Międzynarodowych Halowych Zawodów Mikołajkowych 2019. Kielce

 [ 15-11-2019, 12:18 ]
   [ Kadra narodowa ]   


Ilość zawodników w kadrze narodowej Polskiego Związku Łuczniczego
na I półrocze 2020 roku z poszczególnych klubów sportowych

Lp

Nazwa klubu

Razem 

Seniorzy 

Młodzieżowcy 

Juniorzy 

Juniorzy mł.

 

 

ilość

K

M

K

M

K

M

K

M

1

Łucznik Żywiec 

29

5

3

2

6

3

2

5

3

2

Talent Wrocław 

13

1

-

2

1

1

5

2

1

3

Marymont Warszawa

12

1

2

1

2

1

2

1

2

4

Społem Łódź

10

1

2

2

2

1

1

-

1

5

Stella Kielce 

10

1

2

2

1

-

1

1

2

6

Czarna Strzała Bytom 

8

1

-

3

-

1

2

-

1

7

Unia Pielgrzymka 

6

-

-

-

-

4

2

-

-

8

Obuwnik Prudnik 

5

1

-

2

-

1

-

-

1

9

Agros Zamość 

5

-

-

-

-

2

1

2

-

10

AZS Oś Surma Poznań 

4

1

2

-

1

-

-

-

-

11

MRKS Gdańsk

4

-

-

1

1

-

-

1

1

12

Tramp Jarosław 

4

-

-

-

2

-

-

2

-

13

SNIS Błękit Gruszowiec 

4

-

-

-

-

1

2

-

1

14

ŁUKS Jedlicze 

4

-

-

-

-

-

-

1

3

15

Resovia Rzeszów 

3

2

1

-

 

-

-

-

-

16

Zryw Dobrcz

3

1

-

-

1

-

-

1

 

17

BKS Bydgoszcz 

3

-

1

-

-

1

1

-

-

18

Płaszowianka Kraków 

3

-

-

-

1

2

 

-

-

19

Boruta Zgierz 

2

-

1

-

-

1

-

-

-

20

Dąbrovia Dąbrowa T.

2

-

-

-

1

1

-

-

-

21

Piątka Zgierz 

2

-

-

-

-

-

-

2

-

22

KS Jar Kielnarowa 

2

-

-

-

-

-

-

1

1

23

Drukarz Warszawa 

1

-

1

-

-

-

-

-

-

24

KS Leśnik Poznań

1

-

-

-

1

-

-

-

-

25

MGOKiS Dobczyce

1

-

-

-

-

-

1

-

-

26

Chrobry Głuchołazy 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

27

ULKS Tarcza Kolbudy 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

28

LZS SKS Raszówka 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

29

KSŁ Mewa Kołobrzeg 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

Razem

145

15

15

15

20

20

20

20

20

 

 [ 15-11-2019, 11:44 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej - Szczyrk 24-29.11.2019

1. Zyzańska Sylwia (BP)2. Leśniak Natalia (BP)3. Śmiałkowska Magdalena4. Myszor Wioleta5. Napłoszek Kamila6. Tobolewska Anna7. Rząsa Joanna8. Szafran Marek9. Gołąbczak Patryk10. Basiuras Michał 11. Banaszak Jakub12. Sierakowski Kacper13. Czyż Paweł14.Ogrodowczyk MateuszTrenerzy:Kowalczyk ZbigniewKazimierz Kocik...   [ więcej ]
 [ 15-11-2019, 09:36 ]
   [ Kadra narodowa ]   

Skład Kadry Narodowej Polskiego Związku Łuczniczego na I półrocze 2020

 [ 15-11-2019, 09:24 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY I Runda Halowego Pucharu Polski w Łucznictwie-Prudnik 23.11.2019

 [ 14-11-2019, 08:45 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Kalendarz Imprez 2020

 [ 9-11-2019, 09:33 ]
   [ Wyniki 2019 ]   



LogoPZLucz_int.jpg

 

Klasyfikacja medalowa
w Mistrzostwach Polski Seniorów w roku 2018 i 2019

 




 

Lp.

Klub Sportowy 

2018

2019

Razem 

 

 

Złoto

Srebro

Brąz

Złoto

Srebro

Brąz

Złoto 

Srebro 

Brąz

1.

LKS „Łucznik-Żywiec”

11

5

10

9

10

8

20 

15

18

2.

KS „Społem” Łódź 

6

3

5

4

4

8

10 

7

13

3.

KS „Boruta” Zgierz 

1

1

-

1

1

2

2

2

4.

KS „Stella” Kielce 

-

-

1

1

-

6

1  

0

7

5.

GLKS „Zryw” Dobrcz 

-

-

-

1

-

3

1

0

3

6.

KS „Rokis” Radzymin 

-

-

-

1

-

3

0

3

7.

UKS „Talent” Wrocław 

1

-

1

-

-

1

0

2

8.

BKS Bydgoszcz

-

-

2

1

-

-

1

0

2

9.

AZS Oś Surma Poznań 

-

-

-

1

-

1

1

0

1

10.

SŁ „Marymont” Warszawa

-

6

6

-

1

-

7

6

11.

KS Obuwnik Prudnik 

-

5

2

-

2

3

0

7

5

12.

PTG Sokół Radom 

-

1

1

-

1

-

0

2

1

13.

UKS Grot Zabierzów 

-

2

-

-

-

-

0

2

0

14.

CWKS Resovia Rzeszów 

-

-

1

-

1

-

0

1

1

15.

KS Płaszowianka Kraków 

-

-

3

-

-

1

0

0

4

16.

MLKS Dąbrovia Dąbrowa 

-

-

3

-

-

1

0

0

4

17.

KS Start Kielce 

-

-

-

-

-

1

0

0

1

 

 [ 24-10-2019, 07:13 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Sylwia Zyzańska ze srebrem w Wuhan. 

W finałowym pojedynku VII ŚWIATOWYCH WOJSKOWYCH IGRZYSK SPORTOWYCH Polka przegrała z Niemką Eleną Richter 6:4. Gratulujemy srebrnego medalu Sylwii oraz trenerowi Janowi Lachowi, który przygotowywał reprezentację do udziału w tym turnieju.

738

739

 [ 21-10-2019, 16:53 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


SYLWIA ZYZAŃSKA W FINALE VII ŚWIATOWYCH WOJSKOWYCH IGRZYSK SPORTOWYCH  

737

W Chińskim Wuhan znakomicie spisuje się Sylwia Zyzańska zawodniczka LKS Łucznik Żywiec. Po bardzo dobrym strzelaniu pojedynków eliminacyjnych Polka awansowała do finału, w którym spotka się z reprezentantką Niemiec Eleną Richter

Polka pokonała kolejno w pojedynkach:  

1/16 Włoszkę Elena Tonetta (7:1)

1/8  Chinkę Zhang Dan (7:3)

1/4  Rosjankę Budaeva Viktoriia (6:4)

1/2  Brazylijkę Gobbi Marina (6:5) 

Sensacją zawodów jest brak reprezentantek gospodarzy w strefie medalowej. Chinki zajmowały trzy pierwsze miejsca po rundzie kwalifikacyjnej. Jedną z nich wyeliminowała nasza zawodniczka w 1/8. Pojedynek finałowy odbędzie się 24 października o godzinie 10:45 czasu lokalnego.

 [ 8-10-2019, 11:09 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski 2019

 [ 8-10-2019, 11:08 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

PROTOKÓŁ VI Runda Ekstraklasy Łuczniczej 28 września 2019

 [ 7-10-2019, 11:16 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

PROTOKÓŁ VI Runda Pucharu Polski 28-29 września 2019

 [ 7-10-2019, 11:15 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

PROTOKÓŁ Mistrzostwa Polski Studentów 27 września 2019


 1 2 3 > »