Organizacja szkolenia ON
Lista uczestników konsultacji szkolniowej w Prudniku 11-16.04.2023 r.
1. Olszewska Milena2. Markitanova Kseniya 3. Dudka Dorota4. Ciszek Łukasz5. Chmielewska Marcin6. Byś Jakub7. Jacniacki Piotr8. Milik Marcin trenerzy:Ryszard PacuraIreneusz Kapusta – serwisant
- 10 kwietnia 2023·
Lista uczestników zawodów I Rundy Pucharu Świata Antalya 16-22.04.2023
Markitantova Ksenyia Trener: Ryszard Pacura
- 16 kwietnia 2023·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Legnicy 28-30.04.2023
1. Dudka Dorota2. Markitantova Keseniya3. Dudka Adam4. Jacniacki Piotr5. Piotrowski Wojciechtrener:Ryszard Pacura
- 28 kwietnia 2023·
Lista konsultacji szkoleniowej KN ON w Prudniku 30.04-4.05.2023
1. Markitantova Kseiya2. Jacniacki Piotr3. Piotrowski Wojciech4. Molik Marcintrenerzy:Ryszard PacuraIreneusz Kapusta
- 28 kwietnia 2023·
Lista uczestników zawodów PE Nove Mesto 14-20.05.2023
Olszewska Milena Ciszek Łukasz Dudka Adam Markitantova Kseniya Trenerzy: Pacura Ryszard, Kapusta Ireneusz
- 10 maja 2023·
Lista uczestników zawodów PE Umag Chorwacja 27.05-3.06.2023
Markitantova Kseniya Trener: Pacura Ryszard
- 26 maja 2023·
Lista uczestników zawodów 40 Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej – Warszawa 8-11.06.2023
Byś Jakub Ciszek Łukasz Chmielewski Marcin Jacniacki Piotr Molik Marcin Dudka Adam Dudka Dorota Markitantova Ksenyia Olszewska Milena Trenerzy: Pacura Ryszard, Kapusta Ireneusz
- 5 czerwca 2023·
Lista uczestników Międzynarodowego Pucharu Beskidów w Żywcu w dniach 23-25.06.2023
Ciszek Łukasz Dudka Adam Dudka Dorota Ciszek Łukasz Markitantova Kseniya Molik Marcin Trener: Pacura Ryszrd
- 19 czerwca 2023·
Lista uczestników zgrupowania kadry ON w Spale 2-11.07.2023
Olszewską Milena Dudka Dorota Molik Marcin Ciszek Łukasz Markitantova Kseniya Janicki Piotr Trenerzy: Pacura Ryszard, Olszewski Marek, Kapusta Ireneusz
- 27 czerwca 2023·
Reprezentacja Polski na MŚ ON w Pilźnie 15-24.07.2023
Milena Olszewska – Start Gorzów Wlkp. – łuk klasyczny kobiet Łukasz Ciszek – Start Kielce – łuk klasyczny mężczyzn Marcin Molik – Start Kielce –…
- 12 lipca 2023·
Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej – Larnaca Cypr – 15-24.03.2024 r.
Dudka Dorota Markitantova Kseniya Trener: Ryszard Pacura
- 15 marca 2024·
Lista uczestników zawodów międzynarodowych w Dubaju w dniach 29.02-8.03.2024 r.
Dudka Adam Markitantova Kseniya Piotrowski Wojciech Trener: Pacura Ryszard
- 26 lutego 2024·
Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej Larnaca – Cypr 23.02 – 6.03.2024
Ciszek Łukasz Olszewska Milena Trener: Helbin Kasper
- 22 lutego 2024·
Lista uczestników zgrupowania kadry ON w Zakopanem 17-25.02.204 r
1. Kseniya Markitantova 2. Dudka Adam3. Piotrowski Wojciechtrener:Pacura Ryszard
- 12 lutego 2024·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Prudniku 13-18.02.2024
Byś Jakub Chmielewski Marcin Ciszek Łukasz Molik Marcin Olszewska Milena Trener: Helbin Kasper Fizjoterapeuta: Szerbak Barbara
- 1 lutego 2024·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Spale 30.01-2.02.2024 r.
1 Chmielewski Marcin 2 Ciszek Łukasz 3 Jakub Byś 4 Molik Marcin 5 Olszewska Milena Trener: Helbin Kasper Fizjoterapeuta: Szczerbak…
- 26 stycznia 2024·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Krakowie w dniach 26-28.01.2024 r
Markitantova Kseniya Piotrowski Wojciech Trener: Ryszard Pacura
- 22 stycznia 2024·
Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem w dniach 2-10.01.2024 r.
1. Kseniya Markitantova 2. Dudka Adam3. Jacniacki Piotr4. Piotrowski Wojciechtrenerzy:Pacura RyszardOlszewski Marek
- 1 stycznia 2024·
Lista zawodników powołanych na międzynarodowe zawody Berlin Open 7-11.12.2023
1. Olszewska Milena2. Ciszek Łukasz3. Chmielewski Marcin4. Markitantova Kseniya5. Dudka Dorota6. Piotrowski Wojciechtrenerzy:Ryszard PacuraKasper Helbin
- 4 grudnia 2023·
Lista uczestników zgrupowania KNON w Cetniewie 1-7.12.2023
1. Olszewska Milena2. Ciszek Łukasz3. Chmielewski Marcin 4. Markitantova Kseniya5. Dudka Dorota 6. Piotrowski Wojciech trenerzy:Ryszard PacuraKasper Helbin
- 28 listopada 2023·
Lista uczestników zgrupowania kadry ON w Zakopanem 10-20.11.2023
Ciszek Łukasz Olszewska Milena Chmielewski Marcin Piotrowski Wojciech Jacniacki Piotr Markitantova Kseniya Trenerzy: Ryszard Pacura, Kasper Helbin
- 8 listopada 2023·
Lista uczestników zawodów międzynarodowych – Cypr 24-29.10.2023
Dudka Dorota Olszewska Milena Ciszek Łukasz Markitantova Kseniya Piotrowski Wojciech Trenerzy: Ryszard Pacura, Kasper Helbin
- 24 października 2023·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Kielcach w dniach 20-23.10.2023
Dudka Dorta Markitantova Kseniya Piotrowski Wojciech Sawicki Piotr Trener: Ryszard Pacura
- 18 października 2023·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Szczyrku w dniach 28.09-1.10.2023 r
Olszewska Milena Ciszek Łukasz Trener: Kasper Helbin
- 27 września 2023·
Lista uczestników zgrupowania w Nałęczowie 24.09-1.10.2023
1. Byś Jakub2. Chmielewski Marcin3. Jacniacki Piuotr4. Markitantova Kseniya5. Piotrowski Wojciech6. Sawicki PiotrtrenerOlszewski Marek
- 19 września 2023·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Goleszowie 15-17.092023
Markitantova Kseniya Sawicki Piotr Piotrowski Wojciech Trener: Ryszard Pacura
- 13 września 2023·
Lista uczestników zawodów finałowej rundy Pucharu Europy ON Pilzno 8-11.09.2023
Olszewska Milena Ciszek Łukasz Markitantova Kseniya Trener: Ryszard Pacura
- 7 września 2023·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Prudniku 7-8.09.2023
Markitantova Kseniya Trener Rrszard Pacura
- 5 września 2023·
Lista uczestników Mistrzostw Europy Rotterdam 12-22.08.2023 r
1 Olszewska Milena 2 Dudka Dorota 3 Markitantova Kseniya 4 Dudka Adam 5 Ciszek Łukasz 6 Chmielewski Marcin 7 Byś…
- 11 sierpnia 2023·
Lista uczestników zawodów międzynarodowych MŚ w Berlinie 30.07-6.08
Markitantova Kseniya
- 26 lipca 2023·
Lista uczestników zgrupowania KN ON Cetniewo 31.07-07.08.2023
1. Dudka Dorota2. Dudka Adam3. Byś Jakub4. Chmielewski Marcin5. Markitantova Ksenia (po powrocie z MŚ w Berlinie) trenerzyRyszard PacuraMarek Olszewski
- 25 lipca 2023·
Lista uczestników zgrupowania KNON w Cetniewie 24-30.07.2023
Markitantova Kseniya Trener: Ryszard Pacura
- 23 lipca 2023·
Reprezentacja Polski na MŚ ON w Pilźnie 15-24.07.2023
Milena Olszewska – Start Gorzów Wlkp. – łuk klasyczny kobiet Łukasz Ciszek – Start Kielce – łuk klasyczny mężczyzn Marcin…
- 12 lipca 2023·
Lista uczestników zgrupowania kadry ON w Spale 2-11.07.2023
Olszewską Milena Dudka Dorota Molik Marcin Ciszek Łukasz Markitantova Kseniya Janicki Piotr Trenerzy: Pacura Ryszard, Olszewski Marek, Kapusta Ireneusz
- 27 czerwca 2023·
Lista uczestników Międzynarodowego Pucharu Beskidów w Żywcu w dniach 23-25.06.2023
Ciszek Łukasz Dudka Adam Dudka Dorota Ciszek Łukasz Markitantova Kseniya Molik Marcin Trener: Pacura Ryszrd
- 19 czerwca 2023·
Lista uczestników zawodów 40 Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej – Warszawa 8-11.06.2023
Byś Jakub Ciszek Łukasz Chmielewski Marcin Jacniacki Piotr Molik Marcin Dudka Adam Dudka Dorota Markitantova Ksenyia Olszewska Milena Trenerzy: Pacura…
- 5 czerwca 2023·
Lista uczestników zawodów PE Umag Chorwacja 27.05-3.06.2023
Markitantova Kseniya Trener: Pacura Ryszard
- 26 maja 2023·
Lista uczestników zawodów PE Nove Mesto 14-20.05.2023
Olszewska Milena Ciszek Łukasz Dudka Adam Markitantova Kseniya Trenerzy: Pacura Ryszard, Kapusta Ireneusz
- 10 maja 2023·
Lista konsultacji szkoleniowej KN ON w Prudniku 30.04-4.05.2023
1. Markitantova Kseiya2. Jacniacki Piotr3. Piotrowski Wojciech4. Molik Marcintrenerzy:Ryszard PacuraIreneusz Kapusta
- 28 kwietnia 2023·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Legnicy 28-30.04.2023
1. Dudka Dorota2. Markitantova Keseniya3. Dudka Adam4. Jacniacki Piotr5. Piotrowski Wojciechtrener:Ryszard Pacura
- 28 kwietnia 2023·
Lista uczestników zawodów I Rundy Pucharu Świata Antalya 16-22.04.2023
Markitantova Ksenyia Trener: Ryszard Pacura
- 16 kwietnia 2023·
Lista uczestników konsultacji szkolniowej w Prudniku 11-16.04.2023 r.
1. Olszewska Milena2. Markitanova Kseniya 3. Dudka Dorota4. Ciszek Łukasz5. Chmielewska Marcin6. Byś Jakub7. Jacniacki Piotr8. Milik Marcin trenerzy:Ryszard PacuraIreneusz Kapusta…
- 10 kwietnia 2023·
Lista uczestników zgrupowania KNON w Zakopanem 19-26.03.2023
1. CHMIELEWSKI Marcin2. CISZEK Łukasz3. JACNIACKI Piotr4. KOKOWSK Tomasz5. MARKITANTOVA Ksenia6. SAWICKI Piotrtrenerzy:Ryszard PacuraKapusta Ireneusz
- 20 marca 2023·
Lista uczestników zgrupowania KNON w Zakopanem dniach 25.02-6.03.2023 r.
1. BYŚ Jakub2. CISZEK Łukasz3. DUDKA Dorota4. DUDKA Adam5. MARKITANTOVA Ksenia6. PIOTROWSKI Wojciechtrenerzy:Ryszard PacuraKazimierz Kocik (od 27.02 do 2.03.2023)
- 24 lutego 2023·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Krakowie 10-12.02.2023
1. Byś Jakub Jar Kilenarow2. Jacniacki Piotr …
- 8 lutego 2023·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Prudniku w dniach 3-5.02.2023
Ciszek Łukasz Olszewska Milena Molik Marcin Trenerzy: Ryszard Pacura, Kazimierz Kocik
- 2 lutego 2023·
Lista Uczestników zgrupowania KNON w Spale w dniach 15-23.01.2023 r.
Ciszek Łukasz Olszewska Milena Markitantova Ksenia Byś Jakub Jacniacki Piotr Molik Marcin Trenerzy: Pacura Ryszard, Kocik Kazimierz
- 13 stycznia 2023·
Lista uczestników zgrupowania w Zakopanem w dniach 23-30.11.2022
1. Ciszek Łukasz – Start Kielce 2. Dudka Dorota – Start Lublin 3. Dudka Adam – Start Lublin4. Markitantova Kseniya – MLKS Czarna Strzała Bytom 5. Chmielewski…
- 23 listopada 2022·
Lista uczestników zawodów Finału Pucharu Europy w Nottingham 13-16.09.2022
Olszewska Milena Markitantova Kseniya Dudka Adam Ciszek Łukasz Trener:Ryszard Pacura
- 13 września 2022·
Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Europy Osób z Niepełnosprawnościami w Rzymie 31.07-7.08.2022 r.
Ciszek Łukasz Olszewska Milena Dudka Adam Dudka Dorota Jacniacki Piotr Markitantova Ksenija Trenerzy: Pacura Ryszard Olejnik Ryszard Piątek Piotr
- 2 sierpnia 2022·
Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej w Spale 17-25.07.2022
Ciszek Łukasz Olszewska Milena Dudka Adam Dudka Dorota Jacniacki Piotr Markitantova Ksenija Trenerzy: Pacura Ryszard Olejnik Ryszard
- 13 lipca 2022·
Lista uczestników zawodów międzynarodowych Nove Mesto – Czechy 2-9.07.2022 r.
Olszewska Milena Dudka Dorota Dudka Adam Markitantova Kseniya Ciszek Łukasz Chmielewski Marcin Jacniacki Piotr Trenerzy: Ryszard Pacura Ryszard Olejnik Marek…
- 4 lipca 2022·
Lista powołanych zawodników na Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej w Warszawie 24-27.06.2022
1. Olszeweska Milena 2. Markitantova Kseniya 3. Chmielewski Marcin 4. Jacniacki Piotr trenerzy:Ryszard PacuraRyszard Olejnik
- 24 czerwca 2022·
Konsultacja szkoleniowa 17-19.06.2022 Bytom
1. Ciszek Łukasz2. Olszewska Milenatrener Ryszard Olejnik
- 16 czerwca 2022·
Konsultacja szkoleniowa 17-19.06.2022 Kraków
1. Dudka Dorota2. Dudka Adam3. Jacniacki PiotrtrenerRyszard Pacura
- 15 czerwca 2022·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Żywcu w dniach 10-12.06.2022
1. Dudka Dorota 2. Dudka Adam3. Jacniacki Piotr4. Sawicki Piotrtrener:Ryszard Olejnik, Maciaszek Jacek
- 6 czerwca 2022·
Lista uczestników zawodów międzynarodowych ME Seniorów Monachium 5-11.06.2022
Markitantova Kseniya Trener: Ryszard Pacuara
- 3 czerwca 2022·
Lista uczestników zgrupowania KNON Legnica 1-5.06.2022
Markitantova Kseniya Trener: Ryszard Pacura
- 1 czerwca 2022·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej Głuchołazy 20-22.05.2022
Olszewska Milena Chmielewski Marcin Daleszyński Paweł
- 16 maja 2022·
Konsultacja szkoleniowa KN ON 13-15.05.Legnica
1. Dorota Dudka2. Kseniya Markitantova3. Adam Dudka4. Piotr Jacniackitrenerzy:Ryszard PacuraRyszard Olejnik
- 11 maja 2022·
Lista uczestników zgrupowania KN ON w Prudniku 8-10.04.2022
Markitantova Kseniya Olszewska Milena Trenerzy: Pacura Ryszard Olejnik Ryszard
- 13 kwietnia 2022·
Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Kielcach 25-27.03.2022 r.
Wojciech Piotrowski Trener: Ryszard Pacura
- 25 marca 2022·
Lista uczestników Mistrzostw Świata w Dubaju 19-28.02.2022 r
Olszewska Milena Markitantova Kseniya Dudka Dorota Piotrowski Wojciech Ciszek Łukasz Trenerzy: Pacura Ryszard, Olejnik Ryszard, Piątek Piotr
- 22 lutego 2022·
Pokazane zostały już wszystkie informacje
Nie ma więcej informacji