Jastrzębska Spółka Węglowa sponsorem strategicznym PZŁucz

White And Purple Modern Professional Partnership Agreement Presentation - 1

Jastrzębska Spółka Węglowa została nowym sponsorem strategicznym Polskiego Związku Łuczniczego!

Polski Związek Łuczniczy rozpoczął historyczną współpracę z Jastrzębska Spółką Węglową, w ten sposób JSW będzie wspierać nasz Związek, szkolenie seniorską i juniorską reprezentację Polski.

Cieszę się, że Jastrzębska Spółka Węglowa będzie naszym strategicznym sponsorem. Jest to ogromna szansa dla naszego Związku, ale też duże wyróżnienie. Mam nadzieję, że ta współpraca pozwoli na osiąganie satysfakcjonujących wyników. Chciałbym również podziękować Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu i Prezesowi Radosławowi Piesiewiczowi za wsparcie w pozyskaniu sponsora – mówi prezes PZŁucz Dawid Michalski

Jastrzębska Spółka Węglowa jest największym producentem wysokiej jakości węgla koksowego hard w Unii Europejskiej i jednym z wiodących producentów koksu używanego do wytopu stali. Produkcja i sprzedaż węgla koksowego oraz produkcja, sprzedaż koksu i węglopochodnych stanowią podstawową działalność Grupy JSW.
Grupa Kapitałowa JSW ma siedzibę w Jastrzębiu – Zdroju, a Prezesem Zarządu jest Pan Tomasz Cudny.
Jastrzębska Spółka Węglowa SA została utworzona 1 kwietnia 1993 roku. W jej skład weszło siedem samodzielnie funkcjonujących przedsiębiorstw górniczych, które przekształcono w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa. 6 lipca 2011 roku debiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.