Już jutro rozpocznie się 18. Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

NOWAKOWSKI LOGO krzywe 2024

Już jutro w Warszawie rozpocznie się 18. Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego. Zawody te są imprezą organizowaną cyklicznie przez warszawskie Stowarzyszenie „Łuczniczy Marymont”.

Mieczysław Nowakowski zapisał się w historii polskiego łucznictwa jako trener wielu wybitnych zawodników. Pracował w warszawskich klubach Łączność, Marymont, Syrena. Pod jego okiem trenowali i osiągali sukcesy tacy zawodnicy jak: Tomasz Leżański – olimpijczyk, uczestnik Igrzysk w Monachium, wielokrotny rekordzista Polski, Ewa Zalewska mistrzyni Polski z 1961 r. i Irena Ulatowska znakomite łuczniczki, kilkukrotne zdobywczynie zespołowego mistrzostwa Polski. 1969 roku Irena Ulatowska zdobyła wraz z Marią Mączyńską i Hanną Brzezińską zespołowo trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w USA.

Zawody odbędą się na torach łuczniczych SŁ Marymont Warszawa przy ul. Potockiej 1 (OSiR Żoliborz), w sobotę rozpoczęcie strzelań zaplanowano na godzinie 9:00, a otwarcie zawodów o godzinie 13:00. Ceremonia zakończenia zawodów w niedzielę o godzinie 16:00.

Wyniki na żywo dostępne na https://www.ianseo.net/Details.php?toId=17961

Więcej informacji o tych zawodach na stronie: www.nowakowskimemorial.org.pl

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.