PZŁucz – system licencyjny online (instrukcja)

2022-05-16_111839

Polski Związek Łuczniczy uruchomił system licencyjny SportZona.pl dedykowany dla środowiska łuczniczego w Polsce.

Za pośrednictwem portalu można:

  • Zarządzać licencjami klubowymi, zawodniczymi, trenerskimi i sędziowskimi,
  • Zgłaszać uczestników do zawodów,
  • Prowadzić dokumentację w czasie zawodów oraz archiwizować wyniki,
  • Tworzyć bazę statystyk obejmujących całą historię startów klubów i zawodników,
  • Generować ranking zawodników/klubów.

Rejestracja obowiązuje łucznicze kluby sportowe oraz sędziów. Zawodnicy i trenerzy będą rejestrowani i zgłaszani do zawodów przez kluby sportowe.

W pierwszej kolejności zachęcamy do rejestracji w systemie licencyjnym łucznicze kluby sportowe posiadające licencje w PZŁucz. Po rejestracji będzie możliwe dodawanie i edytowanie zawodników/trenerów oraz zgłaszanie do zawodów.

Pilotażowe zawody z wykorzystaniem systemu rejestracji poprzez SportZona.pl będzie II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Prudniku (04.06.2022 r.)  

Kluby, zawodnicy, trenerzy oraz sędziowie z licencjami PZŁucz są zobowiązani do rejestracji w systemie licencyjnym SportZona.pl. System umożliwiający płatności za pośrednictwem systemu zostanie uruchomiony w późniejszym terminie.

Od dnia 1 czerwca 2022 r. rejestracja / przedłużanie licencji oraz zgłaszanie do zawodów będzie możliwe wyłącznie za pośrednictwem sytemu licencyjnego SportZona.pl

PZŁucz udostępnia nowy adres E-Mail dedykowany sprawom związanym z systemem SportZona.pl. Wszelkie sprawy związane z systemem licencyjnym online prosimy wysyłać na sportzona@archery.pl

Poniżej znajduje się instrukcja opisująca proces rejestracji i zarządzania portalem. Informacje na temat systemu oraz instrukcja są na stałe zamieszczone na stronie PZŁucz w zakładce Licencje – System licencyjny.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.