PL
EN

Strona główna

 1 2 3 > »

 [ 21-03-2019, 08:09 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Lista startowa XXXIV HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW i XII MŁODZIEŻOWCÓW

 [ 14-03-2019, 08:07 ]
   [ Zgromadzenia Delegatów PZŁucz ]   

Kurs Sędziowski - Kielce 13-14.04.2019 r.

Świętokrzyski Okręgowy Związek Łuczniczy informuje iż w dniach 13-14.04.2019 r. na obiektach KS Stella Kielce zlokalizowanych w Kielcach przy ul. Krakowskiej 374 organizuje kurs sędziowski umożliwiający zdobycie uprawnień sędziego klasy trzeciej. Sędzią klasy trzeciej może być osoba która ukończyła 18 lat i ukończy kurs sędziowski oraz zda z wynikiem pozytywnym egzamin na koniec kursu. Odpłatność za kurs zakończony egzaminem wynosi 50,00 zł..  Zakwaterowan...   [ więcej ]
 [ 13-03-2019, 08:34 ]
   [ Kolegium Sędziów PZŁucz ]   

Deklaracje Sędziowskie zawodów w 2019 r.

Prosimy zainteresowanych sędziów o wypełnienie załącznika (plik excel), dotyczącego obsady sędziowskiej na zawodach w sezonie 2019 w i odesłanie na adres archery@archery.pl w nieprzekraczalnym terminie do 24.03.2019 r....   [ więcej ]
 [ 11-03-2019, 16:47 ]
   [ Wyniki 2019 ]   


HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI

OSÓB Z NIEPOEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

- KRAKÓW 9-10.03.2019 r

 

W  KARCHER Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych  dniach 9-10.03.2019 rozgrywane były Halowe Mistrzostwa Polski ON.

W ceremonii otwarcia mistrzostw uczestniczył prezes Polskiego Związku Łuczniczego Pan Zygmunt Pluta, prezes MZŁucz Pan Zygmunt Włodarczyk, a list okolicznościowy do uczestników mistrzostw wystosował senator Rzeczypospolitej Polskiej miłośnik łucznictwa Jerzy Federowicz. Zawody rozegrane były w bardzo dobrych warunkach w hali całkowicie przystosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wydarzenie wspomagały:Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Urząd Miasta Krakowa. Wszyscy uczestnicy HMP ON obdarowani zostali materiałami promocyjnymi firmy Orlen Oil Platinum.


Medaliści w poszczególnych konkurencjach:

 

Łuki klasyczne mężczyźni (najliczniej reprezentowana konkurencja):

 

1.Ireneusz Kapusta - Start Kielce

2.Józef Kudroń - Jedlicze

3.Piotr Sawicki - Start Lublin i Wiktor Patryas - Start Bielsko.

 

Łuki bloczkowe mężczyźni: 

     1.Adam Dudka - Start Lublin

     2.Stanisław Kalisiak - Start Gorzów

     3.Krzysztof Kornatowski - Start Gorzów  i  Wojciech Tokarz - Piast 25 Rzeszów

Łuki klasyczne kobiety:
 
     1.Milena Olszewska - Start Gorzów
     2.Jolanta Mazurek - Start Lublin
     3.Marcelina Samiczak i Wiesława Staszałek 

 

 

Łuki bloczowe kobiety:

    1.Markitantowa Ksenia

    2.Dorota Bartuzi

Drużynowo:

     1. Start Kielce
     2. Start Lublin
     3. Start Gdańsk i Start Gorzów

 

 

Mikst łuki klasyczne:

     1. Start Lublin
     2. Start Gorzów
     3. Start Kielce

 

Mikst Łuki bloczkowe 


    1. Start Lublin

 [ 10-03-2019, 06:49 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY - ,,XXIX Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2019”

 [ 3-03-2019, 13:45 ]
   [ Wyniki 2019 ]   


Natalia Leśniak ze srebrem w zawodach I Gran Premio de España – Caceres 2-3.03.2019 r.

 

 

Zawodniczka LKS Łucznik Żywiec zajmowała wysokie 3 miejsce po kwalifikacjach uzyskując w 636 pkt. w konkurencji 2x70 m. Po drodze do finału pokonała kolejno zawodniczki:

 

1/16 Velasco Rivero Alicia 6:0

1/8 Lopez Sanchis Nerea 6:2

1/4 Zyzańska Sylwia 6:5 w barażu X:9

1/2 Canales Martin Elia 6:2

 

W finale Natalia przegrała 2:6 z Hiszpanką - Castaños Bornaechea Celia zajmując wysoką drugą lokatę.

 [ 3-03-2019, 13:44 ]
   [ Wyniki 2019 ]   


Reprezentanci Polski zakończyli zmagania w I Gran Premio de España – Caceres 2-3.03.2019 r.

Start był poprzedzony kilkudniowym zgrupowaniem Caceres, które było jednym z etapów przygotowań do czerwcowych Mistrzostw Świata w Holandii. Zawody były pierwszym testem dla zawodników na torach otwartych. Wśród mężczyzn najwyżej sklasyfikowany został Kacper Sierakowski – 5 miejsce,który wejście do ½ finał przegrał w barażu 9:X z Hiszpanem Acha Gonzalez Pablo a we wcześniejszym pojedynku pokonał kolegę z reprezentacji Oskara Kasprowskiego 6:2. Bardzo dobrze spisał się również Marek Szafran sklasyfikowany na 7 miejscu. Najlepiej z kobiet strzelała Natalia Leśniak – 2 miejsce, która w finale uległa Hiszpance Castaños Bornaechea Celia 2:6. Również wysokie 5 miejsce wywalczyła Sylwia Zyzańska, która o wejście do ½ finału przegrała w pojedynku barażowym z Natalią Leśniak 9:X. Na uwagę zasługuje również wysokie 7 miejsce Małgorzaty Góral. 

Pełne wyniki naszych zawodników poniżej a szczegółowe wyniki zawodów na http://ianseo.net/Details.php?toId=5231

 

Wyniki Polaków w kwalifikacjach:

 

Mężczyźni:

 

  1. Sierakowski Kacper – SŁ Marymont Warszawa        653 pkt. miejsce 6.
  2. Basiuras Michał – KS Społem Łódź                         647 pkt. miejsce 7.
  3. Ogrodowczyk Mateusz – AZS Oś Surma Poznań      645 pkt. miejsce 8.
  4. Szafran Marek – KS Społem Łódź                          637 pkt. miejsce 10.
  5. Kasprowski Oskar – LKS Łucznik Żywiec                 634 pkt. miejsce 11.
  6. Banaszak Jakub – BKS Bydgoszcz                          629 pkt. miejsce 18.

 

Kobiety:

            

  1. Leśniak Natalia – LKS Łucznik Żywiec                     636 pkt. miejsce 3.
  2. Zyzańska Sylwia – LKS Łucznik Żywiec                   628 pkt. miejsce 6.
  3. Góral Małgorzata – KS Stella Kielce                        623 pkt. miejsce 8.
  4. Farasiewicz Karolina – KS Obuwnik Prudnik             612 pkt. miejsce 9.
  5. Rząsa Joanna – LKS Łucznik Żywiec                       597 pkt. miejsce 12.
  6. Kocaj Marlena – CWKS Resovia Rzeszów                 578 pkt. miejsce 16.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

Kobiety

 

  • Leśniak Natalia – LKS Łucznik Żywiec                  miejsce 2.
  • Zyzańska Sylwia – LKS Łucznik Żywiec                      miejsce 5.
  • Góral Małgorzata – KS Stella Kielce                           miejsce 7.
  • Farasiewicz Karolina – KS Obuwnik Prudnik                miejsce 9.
  • Rząsa Joanna – LKS Łucznik Żywiec                          miejsce 9.
  • Kocaj Marlena – CWKS Resovia Rzeszów                    miejsce 9.

 

Mężczyźni

  • Sierakowski Kacper – SŁ Marymont Warszawa      miejsce 5.
  • Szafran Marek – KS Społem Łódź                                miejsce 7.
  • Basiuras Michał – KS Społem Łódź                               miejsce 9.
  • Ogrodowczyk Mateusz – AZS Oś Surma Poznań            miejsce 9.
  • Kasprowski Oskar – LKS Łucznik Żywiec                       miejsce 9.
  • Banaszak Jakub – BKS Bydgoszcz                                miejsce 17.
 [ 1-03-2019, 17:17 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania zagranicznego i zawodów międzynarodowych – Marrakesz 11-18.03.2019 r.

Kasprowski Oskar Farasiewicz Karolina Zyzańska Sylwia Basiuras Michał Szafran Marek   Trener: Kocik Kazimierz  ...   [ więcej ]
 [ 1-03-2019, 14:53 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY IX Mistrzostwa Polski Młodzików Głuchołazy 16-17.02.2019

 [ 25-02-2019, 14:38 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

Wyniki strzelań indywidualnych HMPS Wilkowice 23-24.02.2019 r.

Wyniki strzelań indywidualnych HMPS Wilkowice 23-24.02.2019 r.
 [ 25-02-2019, 10:14 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KNJ w Zakopanem 3-8.03.2019 r.

1. Ferens Anna 2. Jurasz Karolina 3. Kępa Karol 4. Łazowski Filip 5. Neścior Andrzej 6. Oberda Julia 7. Pintak Paulina 8. Wyka Melania Trenerzy: Jacek Trojnar, Leszek Stempel...   [ więcej ]
 [ 25-02-2019, 10:12 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania zagranicznego i zawodów międzynarodowych – Marrakesz 11-18.03.2019 r. BP

Góral Małgorzata Leśniak Natalia Rząsa Joanna Sierakowski Kacper    Trener: Antonov Sergiej...   [ więcej ]
 [ 24-02-2019, 12:02 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

Wyniki strzelań zespołowych i mikstów - HMPS Wilkowice

Wyniki strzelań zespołowych i mikstów - HMPS Wilkowice

 1 2 3 > »
Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów
Krajowe:  Wilkowice (PL)
Termin:   23-24.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy, Młodzieżowcy, Trenerzy,

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   30-31.03
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,

Zawody Kontrolne na 70 m
Krajowe:  Prodnik (PL)
Termin:   30-31.03
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
KAHRAMAN BAGATIR SPRING ARROWS ARCHERY TOURNAMENT
Zagraniczne:  Antalya (TR)
Termin:   04-07.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,