Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego

Józef Baściuk

Prezes Polskiego Związku Łuczniczego

Dawid Michalski

Wiceprezes ds. organizacyjnych d.michalski@archery.pl

Henryk Pater

Wiceprezes ds. szkoleniowo-sportowych
h.pater@archery.pl

Tomasz Pomorski

Członek Zarządu
t.pomorski@archery.pl

Krzysztof Karoń

Skarbnik
k.karon@archery.pl

Bogumiła Bartniak

Członek Zarządu
b.bartniak@archery.pl

Małgorzata Szałańska

Wiceprezes ds. promocji
m.szalanska@archery.pl

Marek Trzópek

Członek Zarządu
m.trzopek@archery.pl

Zdzisław Toczek

Członek Zarządu
z.toczek@archery.pl

Komisja Rewizyjna

Jan Bródka

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Weronika Piziurna

Sekretarz Komisji Rewizyjnej

Łukasz Ciałowicz

Członek Komisji Rewizyjnej

Dział Szkolenia Polskiego Związku Łuczniczego

Piotr Piątek

Trener Główny Kadry Narodowej Seniorów

Jacek Maciaszek

Kierownik Wyszkolenia
j.maciaszek@archery.pl

Ryszard Pacura

Trener Główny Kadry Paraolimpijskiej

Paweł Soliński

Trener kadry juniorów

Maciej Fałdziński

Trener kadry juniorek

Anna Stanieczek

Trener kadry łuków bloczkowych

Ryszard Olejnik

Trener asystent kadry osób z niepełnosprawnościami

Pracownicy Biura PZŁucz

Ewa Jędrzejczyk

Główna Księgowa
e.jedrzejczyk@archery.pl

Rafał Wosik

Sekretarz Generalny